Hogyan osszuk be a túl sok édességet?

Alapvetően azt gondolom, ebben a kérdésben is (akárcsak a képernyőzésben) ki lehet egy fokozatos, mértékletes szabályrendszert alakítani.
Kérjük jelentkezz be a tartalom megnézéséhez! (Még nem vagy tag? Csatlakozz most!)

könyvtár