Árulkodás vagy jogos önvédelem?

Nagyon fontos a kettő között különbséget tenni, mert sokszor úgy látom, azt is árulkodásnak minősítik a felnőttek, ami valójában jogos önvédelem lenne. Ez pedig sajnos egyenes út lehet a gyermekek közötti bántalmazáshoz.
Kérjük jelentkezz be a tartalom megnézéséhez! (Még nem vagy tag? Csatlakozz most!)

könyvtár