Baj, ha nem játszik másokkal a bölcsis gyerek?

Nem baj. 😊 Kisgyerekkorban a gyerekek leginkább önmagukban játszanak. Ami a gyakorlatban azt jelenti, hogyha megfigyelünk egy csapat 1-3 év körüli gyereket, a játéktevékenységük leginkább egymás mellett történik. Tehát ha látszólag együtt is építenek mondjuk egy várat, valójában nem igazán kapcsolódnak még egymáshoz.

könyvtár