Ezért NEM szeretem a „hiszti” szót

Mert túl általános, túlságosan negatív és minősítő. Ha azt mondom a gyerekemre, hogy már megint hisztizik, azzal inkább leírom a helyzetet, mintsem megoldanám.

könyvtár