Mit mondjunk a halálról a gyermeknek?

Sajnos még mindig él a köztudatban az a tévhit, hogy a gyerekekkel nem szabad a halálról beszélni, mert csak így tudjuk őket megkímélni a traumától. Hagy maradjon meg nekik a felhőtlen gyermekkoruk...Holott a halál az életünk része.

könyvtár