Mit tegyünk, ha verekszenek a testvérek?

Azt gondolom, fontos rögtön az elején tisztázni, hogy a testvérek közti verekedés alapvetően természetes dolog. Mármint a szónak abban az értelmében, hogy ez nem egy kóros viszonyulás, nem ad aggodalomra okot, ha néha előfordul.

könyvtár