Személyes gondolataim az adventről

Sokadik éve már annak, hogy anyaként készülök az adventre. Az utóbbi 2-3 évben azonban egyre inkább úgy érzem, csak beesünk a fa alá december végén.
Kérjük jelentkezz be a tartalom megnézéséhez! (Még nem vagy tag? Csatlakozz most!)

könyvtár