Ezért NEM szeretem a „hiszti” szót

Mert túl általános, túlságosan negatív és minősítő. Ha azt mondom a gyerekemre, hogy már megint hisztizik, azzal inkább leírom a helyzetet, mintsem megoldanám.
Kérjük jelentkezz be a tartalom megnézéséhez! (Még nem vagy tag? Csatlakozz most!)

könyvtár