
Ha bántja a gyermek az állatot…
Ebben a kérdésben érdemes figyelembe venni, hogy a 0-6 éves korosztályban az állatok bántását többnyire nem tudatos, ártó szándékú agresszió, hanem a felfedezés, a kíváncsiság hajtja. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne lenne felelősségünk benne, hogyan alakítjuk a kapcsolatunkat.




